Říjen 2011

Týna

31. října 2011 v 20:30 | Gabriella |  Za objektivem
Jedna z dnešního focení s Týnou.


Milé i nemilé...

31. října 2011 v 12:05 | Gabriella |  Kecy v kleci
Už aby byl konec! Mám další dvouhodinovku s tou samou učitelkou jak ráno a opravdu už začínám usnínat. Kecy typu, že tu teorii probírat nebudem si asi už nepamatuje. Nemilé!


Právě mi přišel mail, že jsem byla vyloučena z Ak. Potěší. Ale prý, když se budu chtít vrátit na blog, tak mám napsat mail a automaticky se mi členský obnoví. Jen by mě zajímalo, jestli Standa kontrlojue všechny články sám, nebo mu nějaká ,,dobrá duše " napsala, že už tam nemám co dělat :D


Můj odpoledníprogram se bude odvíjet od toho, jestli mi vyučující odepíše, jestli máme mít zítra referát nebo ne. Doufám, že si neusmylsí , že ho mít budem. Protože by mi to značně narušilo můj plán jít odpoledne fotit s kámoškou a spolužačkou v jednom. Navíc když je tam tak hezky, přece nebudu trávit čas doma a matlat s referátem.


Prst mě bolí pořád stejně a pořád je poněkud nateklej, což mi radost zrovna nedělá. Jako bonus jsem dnes zakopla o roh postele, odřela si nohu a rozškubla si úplně nový silonky za 150kč. No dvakrát mi to náladu nezvedlo.


Doufám, že zbytek dneška bude bez toho, abych se ještě víc zmrzačila, nebo něco zničila.

Jaká, to je úleva!

30. října 2011 v 21:29 | Gabriella |  Kecy v kleci
Nevěřila bych jak mi zvedne náladu to, že jsem se konečně rozhodla založit novej blog. Otázkou je, jestli to tu vůbec vydržím. Protože, přeci jen, jsem člověk velice domýšlivý a spoustu komentářů mi dělá opravdu dobře, což tady rozhodně pravda nebude :D Když se to tak vezme, hdoně lidí na blog chodilo jenom proto, že jsme byla v AK, tudíž to zas taková ztráta není. Kdo chtěl, nebo ctít bude, tak si napíše a svět se nezboří, stejně jako já nepřestanu navštěvovat ty blogy, které mám opravdu ráda.

Ovšem, když už se mi nálada zlepšila, něco ji muselo posrat že, aneb story z vlaku.
Dokopali jsme se na vlakáč a jelikož ve vlaku bylo narváno, museli jsme zůstat na chodbičce. Sice mě to otrávilo, ale když jsem zjistila že jsou tam ty sedátka, řekla jsem si fájn. Ovšem , co se Gabrielce nestalo. Podařilo ji přirazit si mezi tu sedačku a stěnu prst. nejen že to bolelo jak stará kurva, ale jako bonus mi to začlo otíkat a v tý ruce nejsem schopná nic unést! Parádička! jen doufám, že to mám jen naražený a ne třeba naštíplý! Jsem matlák!

Musím říct, že mě potěšil váš zájem o novou adresu. Díky, vážím si toho!

Ps: Pokud jde o (Foto)Soutěž, bude pokračovat, ale jen pod podmínkou, že ti co zatím posílali budou posílat i nadále, protože pak by to nemělo žádnou cenu, kdybych jich zbylo pár.